Formand

Morten Mathiasen

27297995

morten@fdfbrabrand.dk

Kredsledelse

Karen Klemmed Hviid

30234363

karen@fdfbrabrand.dk

Næstformand Kristian Wejse Sanggaard

89381630 kristian@fdfbrabrand.dk

Kasserer Gitte Jakobsen

86260104 gittejakobsen@stofanet.dk

Sekretær Kathrine Kofoed

93508204 kofoed@fdfbrabrand.dk

Kredsleder Mathilde Mulvad

41107860 mathilde@fdfbrabrand.dk

Leder Anders Haagensen

40293433 anders@fdfbrabrand.dk

Leder Martin Hejlskov

22985411 martinhejlskov@fdf.dk

Menighedsrepr. Simon Emil Kofoed

40482014 sek@km.dk

Mølkærformand Lars Hjul

86254494 hjulle@fdf.dk